Józef ŚLĄZOK (z ul. Pastuszki), zmarł 2 stycznia;

Andrzej CIEŚLIK (z ul. Imbirowej), zmarł 15 stycznia;

Maria WOJTOWICZ (z ul. Morcinka), zmarła 15 stycznia;

Eugeniusz FRANKE (z ul. Wiejskiej), zmarł 18 stycznia;

Gabriela NAWROCKA (z ul. Francuskiej), zmarła 1 lutego;

Stanisław GIERAS (z ul. Saperów), zmarł 8 lutego;

Paweł MAJCHRZYK (z ul. Francuskiej), zmarł 10 lutego;

Marek BREWCZYŃSKI (z ul. Francuskiej), zmarł 22 lutego;

Krzysztof PYTLIK (z DPS przy ul. Włoskiej), zmarł 22 lutego;

Lucyna BURDZIAK (z ul. Estońskiej), zmarła 24 lutego;

Krystyna ŻUK (z DPS przy ul. Włoskiej), zmarła 28 lutego;

Apolonia GALEJA (z ul. Morcinka), zmarła 4 marca;

Maciej RURAŃSKI (z ul. Wiejskiej), zmarł 21 marca;

Aleksandra KRÓLIK (z ul. Estońskiej), zmarła 21 marca;

Bernard MATEJCZYK (z ul. Pastuszki), zmarł 23 marca;

Maria SZCZOTKA (z ul. Francuskiej), zmarła 3 kwietnia;

Teresa BODUSZ (z ul. Francuskiej), zmarła 5 kwietnia;

Stefan WIECZOREK (z ul. Francuskiej), zmarł 6 kwietnia;

Stefania BROMER (z ul. Wiejskiej), zmarła 7 kwietnia;

Waldemar GĄDEK (z DPS przy ul. Włoskiej), zmarł 18 kwietnia;

Władysław GRABOWSKI (z DPS przy ul. Włoskiej), zmarł 19 kwietnia;

Piotr CUBER (z ul. Francuskiej), zmarł 22 kwietnia;

Józef KWAŚNY (z ul. Morcinka), zmarł 23 kwietnia;

Sabina JAŚTAL (z ul. Skarżyńskiego), zmarła 29 kwietnia;

Andrzej KAUDER (z DPS przy ul. Włoskiej), zmarł 20 maja;

Paulina BŁASZCZYK (z DPS przy ul. Włoskiej), zmarła 21 maja;

Helena KRAWCZYK (z ul. Morcinka), zmarła 22 maja;

Genowefa SZNAJDER (z ul. Saperów), zmarła 25 maja;

Wanda PIETRYGA (z ul. Pastuszki), zmarła 26 maja;

Bolesław SZCZEPANIAK (z ul. Morcinka), zmarł 5 czerwca;

ks. Marian BRAŃKA (wikariusz naszej parafii w latach 1986-89), zmarł 9 czerwca;

Odeszli do Domu Ojca w roku 2023:

Horst BĄK, Agnieszka BIAŁASIK, Jadwiga BIAŁY, Irena CHRYST, Jan ĆWIELĄG, Ryszard DEJA, Stefania DŁUGOSZEWSKA, Eugeniusz DUDA, Genowefa GAŁKA, Grzegorz GIOŁDA, Urszula GOŁKOWSKA, Oskar GRABOWY, Irena GRUCZA, Krystian HADASZ, Eugenia HADZIK, Michał HAHN, Zygmunt JANIK, Franciszek JOSZKO, Kamil KACPRZYŃSKI, Jan KALISZ, Stanisława KAMER, Kazimierz KLUSZCZYK, Stefan KOBA, Józefa KORONEK, Bronisław KROMOŁOWSKI, Magdalena LAR, Adelajda ŁUKASIK, Ignacy MACZEJ, Julia MĘTLEWICZ, Gertruda MUSIALIK, Mariola MUSIALIK, Krystian NIESLER, Wiesław NOWAK, Ilona OLCZYK, Kazimierz OLSZANECKI, Piotr OSIPIAK, Agnieszka PACANA, Edmund PILOT, Krystyna PŁAWIAK, Halina PRZYBYSZEWSKA, Regina SKRZYPCZYK, Szczepan SKRZYPULEC, Edward STĘPIEŃ, Magdalena STOLARCZYK, Jacek SZYMAŃSKI, Mieczysław SZYNAL, Józef SZWEDA, Krystyna TROMPETA, Ludwik WARPECHOWSKI, ks. Maciej WĘGLARZ, Piotr WIESZOŁEK, Tadeusz ZABAGŁO, Brygida ZAPAŁA, Alojzy ZELESNY, Milena ZOREMBA, Józef ŻUK

Odeszli do Domu Ojca w roku 2022:

Bula Zygmunt, Charaputa Zygmunt, Cuber Pelagia, Dambiec Maria, Dyka Maks, Figlus Joanna, Firszt Wojciech, Foltyn Józef, Franus Zdzisław, Gieras Mariusz, Gorka Marianna, Górska Helena, Grabowska Anna, Gulba Małgorzata, Hakuba Józef, Horzela Krystyna, Kaczmarek Zygmunt, Kasperek Julia, Krawiec Jan, Kremser-Wieczorek Bogumiła, König Ferdynand, Langhamer Maria, Łuczak Irena, Marut Krystyna, Mazur Mieczysław, Motyl Jan, Morawiec Barbara, Niedbała Zygmunt, Olszanecka Halina, Orendorz Jerzy, Pałka Kazimierz, Plenert Józef, Przybyłowski Jerzy, Rekus Barbara, Sage Grażyna, Sega Jerzy, Sikora Anna, Sitek Szczepan, Stolarczyk Jan, Sojecki Adam, Sowa Stefania, Świerc Ilona, Szota Ewa, Tobór Grzegorz, Tworek Jan, Urbaniak Bogusław, Wałach Maria, Warpechowska Halina, Wiatr Mieczysław, Zadka Aleksandra, Zając Elżbieta, Zdebel Henryk, Zwierzykowska Maria

Odeszli do Domu Ojca w roku 2021:

Bania Maria, Bartkowiak Jerzy, Błasiak Adam, Borek Jan, Broda Kazimierz, Brol Jan, Chejza Andrzej, Cieszyński Mieczysław, Czarniecki Lucjan, Drewniok Zofia, Duda Zenon, Durczok Eugeniusz, Dziuk Stanisław, Frania Bertram, Froch Elżbieta, Gocyk Zbigniew, Gorell Zofia, Jaguś Leon, Janus Jadwiga, Jóźwiak Henryk, Karpiński Andrzej, Karulak Janusz, Kazimierczyk Marek, Kik Paweł, Kojda Krystyna, Koralewski Roman, Kulejewska Krystyna, Kurzacz Sławomir, Leksy Teodor, Lepka Kazimierz, Leszczak Regina, Liszka Anna, Łach Janina, Łach Sławomir, Mróz Bronisław, Musiał Janusz, Niesler Adelajda, Ogłoza Teresa, Pająk Renata, Poloczek Łucja, Rosol Eberhard, Rurański Adam, Sołtysik Mieczysława, Sośnica Franciszek, Syrnicki Marek, Sztremer Leszek, Szyguła Adam, Szymacha Aleksandra, Szymkiewicz Marek, Ślimok Edmund, Śliwińska Franciszka, Świeboda Zenon, Trybel Teresa, Twardowska Maria, Wieczorek Tadeusz, Wilkowska Dorota, Worobiej Wanda, Wyleżałek Jan, Zapała Zbigniew, Zieliński Ryszard, Ziora Krystian