27 listopada 2022 – 1 niedziela Adwentu

Zapraszamy dziś na nabożeństwo adwentowe o godz. 17.15, w czasie którego pobłogosławimy wieńce adwentowe. Prosimy przynieść je do kościoła. TUTAJ można zapoznać się przebiegiem Adwentu w naszej parafii.

W poniedziałek o godz. 19.00 Msza św. Wspólnoty SNE.

We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Biblijnej.

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W sobotę od godz. 9.00 odwiedziny chorych i starszych parafian (będą jeszcze odwiedziny przedświąteczne w środę 21 grudnia; nie będzie odwiedzin w styczniu).

W Adwencie nie będzie Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Adoracja Najświętszego Sakramentu jest w czwartki od godz. 19.00 do 20.00 oraz w soboty od godz. 17.00 do 18.00 (w tym czasie okazja do spowiedzi).

W kancelarii przyjmujemy intencje mszalne na przyszły rok.

Przypominamy, że do środy 30 listopada w zakrystii i w kancelarii przyjmujemy zgłoszenia na kolędę. Po tym terminie nie będzie możliwości zapisu. Szczegółu TUTAJ.

Zachęcamy do włączenia się w akcje misyjne: zbiórka nieaktualnych pieniędzy na dom dziecka w Boliwii oraz zbiórka srebrnej i złotej biżuterii na studnię w Czadzie. Więcej o akcji TUTAJ.

W środę Ks. Biskup Andrzej Iwanecki obchodzi imieniny. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

Dziękujemy wszystkim, którzy w sobotę posprzątali kościół. Zapraszamy do dalszej pomocy znowu w sobotę po Mszy św. porannej. Zachęcamy do włączenia się w te prace.

Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na parafię. W przyszłą niedzielę kolekta również na parafię oraz ogólnopolska zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie (2 niedziela Adwentu). Dziękujemy wszystkim, którzy składają ofiary na parafię poprzez konto bankowe.

Różańcowa intencja modlitewna: O pokój na Ukrainie.