23 stycznia 2022 – 3 niedziela zwykła w ciągu roku

Zapraszamy dziś o godz. 17.00 na koncert kolęd w wykonaniu tarnogórskiego Chóru „Canzona” wraz z chórami repeckimi: „Słowiczek” i „Nowowiejski”.

W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

W tym tygodniu odbędą się spotkania dzieci komunijnych: we wtorek o godz. 15.00 (grupa 1) i o godz. 16.00 (grupa 2); w sobotę o godz. 11.00 (grupa 3)

We wtorek o godzinie 18.45 odbędzie się spotkanie grupy biblijnej.

W piątek na godzinę 19.00 zapraszamy młodzież do kaplicy na adorację Najświętszego Sakramentu, która potrwa do godz. 20.00.

W sobotę na godzinę 9.30 zapraszamy ministrantów i kandydatów na zbiórkę do kościoła; natomiast o godz. 10.00 spotkanie Dzieci Maryi.

Wspólnota SNE zaprasza na uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

W sobotę o godz. 16.00, z okazji wspomnienia Zaślubin Matki Bożej ze św. Józefem, zostanie odprawiona Msza św. za małżeństwa z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich.

W przyszłą niedzielę o godz. 20.00 będzie Msza św. za wszystkich 18-latków urodzonych w styczniu. Taka Msza św. będzie co miesiąc za solenizantów z danego miesiąca. Zapraszamy do udziału osiągających pełnoletniość i ich najbliższych. Chcemy prosić Ducha Świętego o Jego dary dla wkraczających w dorosłe życie.

Przypominamy, że Adoracja Najświętszego Sakramentu jest w czwartki od godz. 19.00 do 20.00 oraz w soboty od godz. 17.00 do 18.00 (nie ma adoracji w piątek). W tym czasie okazja do spowiedzi.

Przypominamy o obowiązujących przepisach sanitarnych wynikających z trwającej pandemii: o zakrywaniu ust i nosa maseczkami, dezynfekcji rąk, zachowaniu dystansu. Przypominamy również, że Komunii św. do ust udzielamy tylko w nawie bocznej (koło konfesjonałów), natomiast w innych miejscach rozdzielamy Komunię św. tylko na rękę. Jeśli Mszę św. odprawia tylko jeden kapłan, informuje on bezpośrednio przed rozdzielaniem Komunii św., w którym miejscu na jaki sposób udziela Komunii św.

Dziękujemy Paniom, które w sobotę posprzątały kościół. Zapraszamy do dalszej pomocy znowu w sobotę po Mszy św. porannej. Zachęcamy do włączenia się w te prace.

Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na ogrzewanie kościoła. W przyszłą niedzielę kolekta na bieżące potrzeby parafii.

Różańcowa intencja modlitewna: Za małżeństwa niesakramentalne.