DZIS JEST PONIEDZIALEK GODZINA: 09:30
MAIN MENU
WITAMY NA STRONIE DZIECI MARYI
Opiekunowie:

Ksiądz Moderator: ks. Mariusz Woźniak


Animatorki:


Karolina Ćwielong
Karolina urodziła się..ciii:)... Jest animatorką grupy starszej. Do naszej wspólnoty należy od tak dawna,że nawet najstarsi górale tego nie pamiętają. Jeśli słyszysz, że ktoś się śmieje - tzn.,że w pobliżu jest Karolina :)
karolina


Basia Marchewka
Urodziła się i żyje nadal:) Od 2006 roku jest animatorką a do naszej wspólnoty należy od.... i ho ho:) Uczy się w tarnogórskim "Gastronomiku" (Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich w Tarnowskich Górach). Jej cechą charakterystyczną jest to, że niezwykle często się uśmiecha:) Jest animatorką grupy średniej.
basia


Emila Polis
Emila uczęszcza do III klasy SOSW:). Mieszka przy ulicy Francuskiej,choć po francusku nie mówi:) W tym roku planowała zdobyć Babią Górę,alę pogoda jej przeszkodziła. Emila jest pogodną osobą, która umie się bawić,ale umie także zachować stoicki spokój. Emila prowadzi spotkania w grupie starszej. W naszej wspólnocie jest, była i będzie:)

emila


Patrycja Superniok
Patrycja urodziła się 6 listopada,ale roku nie zdradzimy. Uczęszcza do III klasy Gimnazjum nr 4. Jest bardzo wesoła i wrażliwą osobą. Oczywiście lubi czekoladę i pizzę (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi ..:)W tym roku Patrycja prowadzi spotkania w grupie średniej.
patrycja


Angelika Stręk
Angelika urodziła się 8 września. Także chodzi do III klasy Gimnazjum nr 4. To istny angel - już w imieniu ma aniołka:)) Zawsze się uśmiecha - naprawdę. Jeśli ktoś zobaczy Angelikę nieuśmiechniętą to niech da znać. Najszybciej mogą to zobaczyć dziewczyny z grupy najmłodszej,bo to właśnie tam Angelika prowadzi spotkania.
angelika


Marlena Wiśniewska
Marlena ma urodziny 24 czerwca,czyli pięć dni po zakończeniu roku szkolnego. Jest uczennicą III klasy Gimnazjum nr 4. Marlena razem z Angeliką prowadzi spotkania w grupie młodszej. Ma podejście do małych i dużych i tak samo jak wyżej wymieniona ciągle się śmieje:) Boża radość jak rzeka:)
marlena

| Strona główna | Ksiega gości | Galeria |
Copyright © by Dzieci Maryi All rights reserved. pwr by WebText